Uitslag van de Harland Awards van 2015

 

Plaats

Titel verhaal Auteur
1 De vier stadia van verval Lisette Jonkman
2 Exodus Jen Minkman
3 De jongen met de gouden ogen Margriet du Maine
4 KING! Rob Geukens
5 Na de vloed Erik Betten
6 De herrijzenis van Venus Marco Knauf
7 Staal Gerdien Verhoef
8 PsychoTorica Pen Stewart
9 Over leven An Janssens
10 Je bent zo Jan P. Meijers
10 Meisjes Jaap Ferwerda
12 Nul Pegul M. de Haan
13 Getekend voor het leven Patrick Bauwens
14 Schepsel Arwen Mannens
15 Ontmoeting Mirjam Vorstermans
16 De rivier vergeet niet Esa Denaux
17 Beste Csilla Liptai
18 Het doet maar even pijn Paul Bastiaansen
19 De val van de eremast Floris Kleijne
20 Cordyceps Lindi Sanne van der Vlies
21 De prijs voor een tweede leven Saskia van Oostenrijk
22 De dwaas en het aquarium met de valse vissen Jorrit de Klerk
23 De nagedachte Frank Norbert Rieter
24 Moederziel Mariska Kool
25 Wat opa me vertelde Sander de Leeuw

 

 

Longlist

De rest van de verhalen heeft de finale (net) niet gehaald. Hieronder treft u de nummers 26 tot en met 83 aan.

Plaats Titel verhaal Auteur
26 Brandend Hart Frauke van der Ven
27 Lied van verlangen Tijs de Jong
28 Van de dood gescheiden Marguierita Crince le Roy
29 Bashful Margot Eppink
29 De tanden van de tijd Csilla Liptai
31 Nachtvlinder Friso de Vries
32 De ibis Pascale de Bruyn
32 Psalm 58:9 Sarah de Waard & C.D. Perch
34 Ilja’s erfgenaam Marjolein Kranenburg
35 Lief Dagboek Riske de Vries
36 Ratvlerken Serge Barthel
37 De Droommaker Tessa Guijt
38 Gezichtsverlies Hester Stasse
39 Bermuda .77 Erwin Koremans
39 Iedereen op Aarde! Alvin Reniers
41 Weg naar Zei Marianne Wijtsma
42 Het klein receptenboek van meneer Ho-Hum Mike Jansen
42 Point blanc Peter Kaptein
44 Knopen Gerrit Groot Karsijn
45 Het Banningshuis Jasper Polane
45 De jakhalsvossen Luc van den Briele
47 Koningin van Mars Peter Kaptein
48 De ark uit Ferleun Renske Gommer
49 2043 Christian Damen
50 Steenkoud Marleen Mol
51 Deus ex machina Kelly van der Laan
52 03 jaar Toine Kooter
53 Sociaal ambachtelijk gefantaseerd Anja Janssen
54 Terug naar huis Hendrik van Oordt
55 LOT Camilla Stein
56 De vlucht Stans Lutz
57 Erwin en het binnenmannetje Paul van Leeuwenkamp
58 Hart van Steen Rik Raven
59 Het Gelukkige Land Jack Schlimazlnik
60 De beste dokter ter wereld Amber Hopster
61 De lifters Inge Verbruggen
62 Miss Perfect Sander de Leeuw
63 Draken boven Amsterdam Tom Kruijsen
64 De thuiskomst Arjan van Bijnen
65 De Wakende Ouderdom Loes Anthonis
66 Off the grid Luc Vos
66 Tijdraam Florence Aalbers
66 Het zwarte gat Klara Reurink
69 De Muntenfee Peter den Haring
69 De laatste werkvakantie Dick van der Bij
71 De Borstenboom An Janssens
72 Net als Amy Annick van Barneveld
72 De papieren toren Gust van Brussel & Paul van Leeuwenkamp
74 Achtervolgd Louise Boeije
75 Vleugels VANNESTE W.J. (Wilfried)
76 De oversteek John Franken
77 De erfgenaam Lidewei Philips
78 De Tandweilas Robert Loeber
79 Anders Kan Best Dries Gilliaert
80 Voorbij de horizon Marco Knauf
81 Het Prismapocketwoordenboek met de gebroken rug Maria de Meersman
82 Vlucht Marry Kramer
83 Alle Alle Inkom Vrij Resmie Goerdin

 

 

Voorselectie

De rest van de verhalen heeft de longlist (net) niet gehaald. Hieronder treft u de nummers 84 tot en met 167 aan. In de voorselectie werden een beperkt aantal categorieën gebruikt, waardoor veel van de verhalen ex aequo uitgekomen zijn.

Plaats Titel verhaal Auteur
84 Aartsvijanden Johan Klein Haneveld
  Alles op zijn tijd Paul Bastiaansen
  Arrences graph Anja Janssen
  Besteklade Hein van der Schoot
  Blauwe bergen van Tys Charlotte Straat
  Dat eerste teken van leven Dennis IJsseldijk
  De Kroon Isabel Sanders
  De Metaforiek van Koolzaad Fleur de Blieck
  De verleidelijke pen Gerbrand Muller
  Een dag (uit) het Leven Tim Lommerse
  Flarden van Wederkomst Johan Zonnenberg
  Fluisteringen Hay van den Munckhof
  Geen Weg Terug Jasper de Groot
  Harry en Grietje Natasja Kraijer
  Het zuivere land Neeltje Scheepers
  Ik voel je Sylvia van der Meer
  In 3D Ineke van Stempvoort
  Kat Kirsten van Dalen
  Kramer – Sedert 1787 Jasper de Groot
  Kwelgeest Peter Janssen
  Lang geleefd op pillen Peter den Haring
  Offer aan de mensheid Ineke Fritz
  Ongeluk Johan Klein Haneveld
  Tristans vlucht Rembrandt Alexander
  Verliefd op een droom Tom Thys
  Voor Altijd Jurriaan van Eerten
  Vrijwaarster Jellie van Rheenen
  Woorden zonder waarde Marijn van Zomeren
112 Cyangi Maarten De Gendt
  De deserteurs Lea Nieuwpoort
  De geest van het Noorden Kamiel Janssens
  De koers van de Minerva Fred Rabouw
  De Muur Myriam Sonck
  De vloek van de zilveren man J.D. (Jan) Kooistra
  De winterjuffer Harrie Adema
  Een Helse Vergissing Maartje Elshout
  Eendagszoon Robin Langerak
  Gemini Jorrit Stelma
  Gevangen in geschiedenis Tim Lommerse
  Haggis Arjan van den Haak
  Het reglement Jacqueline Weers
  Het uur van Leviathan Frank Norbert Rieter
  Hoogmoed Peter Smit
  In mijn handen slaapt de dood Ron Schuijt
  Maar van binnen is het zwart Levi van Gelder
  Mijn Broer Maartje Elshout
  Sauron de Verschrikkelijke Odile Schmidt-Nouhan
  Tot uwer dienst Dick van der Bij
  Vergeten getallen in een ver verleden Jorrit de Klerk
  Waanzin Marjolein van der Linde
134 Alwards bos Arianne van der Bent
  Calcetines Mike van Dooyeweert
  Caveat Emptor Jorrit Stelma
  Cosmic Love Luc Vos
  De Biechtvader Myriam Sonck
  De Bodhiboom Lisa Klaassen
  De draak, de schat en de kikker W.J.Slierendregt
  De loterij Richard Eric van Leeuwen
  De zuilvormige aansteker Mickey Redant
  en verder John Franken
  Het beleg van Gaileh Annemiek Steur
  Het Contract Loes Anthonis
  Het relikwie Mathijs Hulster
  Het tweede koekje Margot Eppink
  Hotel Les trois sygnes blanches Charlotte Straat
  In de wachtkamer Maarten Decap
  Infra’s op Metope Dinie Boudestein en Marjo Heijkoop (Johanna Lime)
  Langer werken Bob Tiesema
  Lied van een populier Yvonne Gillissen
  Lucy H.L. Roosen
  Meester van het Goud Roderick Leeuwenhart
  Oponthoud in de steppe Gerbrand Muller
  Oud lijk Dimitri Van Hove
  Pauwoog Johan Zonnenberg
  Raysa’s ijsmeer Fred Rabouw
  Rivier van Herinneringen Denise Michelle Pol
  Ruimte is meer dan afstand GJ Kelhout
  Saffraanslakkensoep Dinie Boudestein en Marjo Heijkoop (Johanna Lime)
  Slaap Geurt Franzen
  The kindness of strangers Joost Uitdehaag
  Vasili’s Vaarwel Roderick Leeuwenhart
  Verliefd op de dood Rachel Thijssen
  Zien Heleen van den Hoven
167 Als er één de geest geeft Renate van Zoeren
  Ashmerdian Agnes de Boer
  Bwana Murefu Harm Vriend
  Celeste Ian Laverman
  De aeonische kronieken Ksaf Vandeputte
  De slapende draak Frans J.M. Bonnier
  De Vlucht Jan Rood
  De wapensmid Ian Laverman
  De wezens van de nacht Femke Jorna
  De zaak Heit Hettu Richard Lemmens
  Donker dal Mickey Redant
  Doorstart Alvin en Raf Reniers
  Een ontembaar verlangen Hendrik Visser
  Eindspel Ksaf Vandeputte
  Het Ottomaans gambiet Mike Jansen
  Het waandicht van de levensnemer Mirjam Vorstermans
  Hyper Eelko de Vos
  Kyra’s Keuze Marilyn Monster
  Laagtevrees VANNESTE W.J. (Wilfried)
  Maatjes Tamara Haagmans
  Muizengespetter Jan Dikkers
  Ontdooid Peter Weijenberg
  Oorsprong der sterren Anouk van Nassauw
  Openbaring 12-9 Claudia Koole
  Over onbekende wegen en eindeloze paden. Steven Vanmarcke
  Stadsplanning Rocus Peetam
  Sterf, opdat je nooit meer zult dromen Saskia Vermeulen
  Stormkop Bob Tiesema
  Veela en de tempel van Arachneith Tanja Krone
  Voor het morgenlicht Nielse Hofmans
  Wakker Jan Johannes Scholte
  Wereld in een wereld Mariska Hoogkamer
  Zeventien dagen Ruud de Bruyn
  Zwangerschap met complicaties Hendrik van Oordt
Joomla templates by a4joomla