Uitslag PHP 2008

1

Je-weet-wel sater

Boukje Balder

2

Het Duivelsgambiet

Fred Rabouw

3

Offerande (Feniks Prijs)

Rianne Lampers

4

In de schaduw van de maan

Anne Witberg

5

Tijgerin tussen tovenaars

Fred Rabouw

6

Het Hart van de Zee

Ben Buitendijk

7

Alles van waarde is weerloos

Thomas Olde Heuvelt

8

Voor als het water komt

Anne Witberg

9

Oeps!

Jeroen Verhoog

9

Het bestand

Martijn Kregting

11

Het koffie-cognac debâcle

Rianne Lampers

12

Terrorist in het paleis van de sneeuwkoningin

Django Mathijsen

13

Gaia is ontwaakt

Django Mathijsen

14

Van Nature

Pieter Koolwijk (Nevynn Rye)

15

Macabere maskerade of de bekentenis van Rosalie

Rik van Woerkum

16

Brandpunt

Navajo Broere

17

Nina in het Nuna

Carmen Wijnen

18

Beest des Tijds

Mark H. Bartels

19

De Symbiont

Joost Uitdehaag

20

Ailene

Henry Baars

21

De gebroken fluit

Ciska Buijsman

22

Logboek van het Egyptisch wereldscheppen

Jan J.B. Kuipers

23

De Fermi paradox en de evolutie van het geweld

Fred van der Meulen

24

De Lichtstenen

Cocky van Dijk

25

Edens Geest

Hay van den Munckhof

25

Contraceptief

Norbert Dupont

27

Wat er werkelijk gebeurde op de laatst reis van de B

Leo Oorschot

28

De slaper onder de brug

Dirk Bontes

29

Scheikunde en schilderijen

Nelleke Buitendijk

30

Wegwachter

Jos Lexmond

31

Geloof en Wetenschap

Monique van Helvert

32

Vriendschap tussen dieven

Sander van Velzen

33

Enigma

Hans Brockhuis

34

Het leven zelf

Jacobs & Vandeputte

35

Valse romantiek

Frank van der Sigtenhorst

36

Een vreemde brief

Theo van Tilburg

37

Versteend verlangen

Bianca Mastenbroek

38

Hemelvaart in Eden

Jeroen Verhoog

38

Zee(ver)slag

Trudy van Schie

40

Gwrlais’ Noodlot

Ben Buitendijk

40

Magiërmarkt

Cocky van Dijk

40

De Tijdvreter en de Overwereld

Pewe Walter

40

Zuster Ilona

R.J. Bognar

44

Brieven aan Mark

Anaïd Haen

45

Ogen van Saffier

Alex de Jong

45

Trivor Bloom

Pieter Feddema

47

De nachtelijke marsbevelen

Koen Vlaeminck

48

De Zak

Frank Daman

49

Intern

Esther Scherpenzeel

50

Assod

Dirk Bontes

51

Onze harten bloedden

Wout Jut

52

De verboden rivier

Susan Schmidt

53

De zwakste schakel

Clement Roorda

54

Rivalen

Pewe Walter

55

Het Zwarte Woud

D. Dafrale

55

Tunnel van Agmneon

Johan Fripont

57

Stad van Duisternis

Denice Wildschut

58

Perial

M.J.F. Hildebrandt

59

Een draak van het verleden

Rayendir

60

De Duifrijder

Luuk Olde Boerrigter

61

De Kloof van Onesiphora

Hans Brockhuis

62

De Wereld Die Coyote Maakt

Petra Hagelaars

63

Tentakels

Maarten Verbeke

64

De huiskamer van de hel

M.J.F. Hildebrandt

65

Woeba kookt water naar Easude

Tudor Schleurholts

66

Horrendus

Christina Blokhuis

67

Jigsaw Falling

Cindy Keulens

68

Geestesspoken

Arthur Polman

69

Een zoet gevoel

Elfie Tromp

70

Ook helden kennen moeders

Theo van Tilburg

71

Brieven

Eva Frenaij

71

Een man van glas

Leo Oorschot

 

Joomla templates by a4joomla